Hastane Yönetimi Çocuklarımıza Emanet

Hastane Yönetimi Çocuklarımıza Emanet

23 Nisan dolayısıyla Hastane yönetiminde de koltuk değişimi gerçekleştirildi. Başhekim Altı Eylül Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Nezihe Eylül, sağlıkta şiddete dikkat çekti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuk değişimi İnegöl Devlet Hastanesi’nde de gerçekleştirildi. Başhekim Hayrettin Göçmen’in koltuğuna Altı Eylül Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Nezihe Eylül oturdu. 

Eylül, başhekim yardımcıları ve personeli ile toplantı gerçekleştirdi. Eylül toplantı öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Sağlık her şeyden önemlidir. Bunun için Hastanemizde her şey yerine getirilmelidir. Hastanemizdeki eksiklikleri gözden geçireceğiz. Daha fazla yer açacağız. Engelli park alanları ve ambülâns park alanları sürücüler tarafından engellenmesinin önüne geçmek istiyoruz. Hasta odalarına ve yoğun bakım ünitelerine eklemeler yapmalıyız. Daha teknik donanımlı bir hastane olacağız. Bu konuda gerekli çalışmalar yapacağız. Sağlık alanında yapılan şiddet v ar. Bazı doktorlarımız ve hemşerilerimiz hırçın hasta yakınlarından dolayı darp ediliyor. Bunun önüne geçme adına adımlar atacağız” dedi.